Doradzamy w komunikacji

Mamy w nazwie PR, ale od początku istnienia firmy oferujemy znacznie szerszy zakres usług. U podstaw tego, co robimy, zawsze leży zrozumienie potrzeb i strategii naszych klientów.

01

Obsługa public relations

Tworzymy i realizujemy strategie komunikacji dla firm i organizacji z różnych branż.

To jednak nie wszystko. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz dzięki bliskiej współpracy z grupą ekspertów różnych dziedzin, proponujemy doradztwo wykraczające poza klasyczne usługi PR.

02

Prowadzenie konsultacji społecznych

Planujemy i z sukcesami realizujemy konsultacje społeczne towarzyszące dużym projektom infrastrukturalnym. Pomagamy organizacjom rozpocząć rzeczową rozmowę ze swoimi interesariuszami. Wspieramy rozwiązywanie już zaistniałych konfliktów między inwestorami a społecznościami lokalnymi.

03

Praca z mediami

W imieniu naszych klientów budujemy z dziennikarzami i dziennikarkami relacje oparte na jakościowych treściach i szacunku dla terminów. Kreujemy zainteresowanie mediów poprzez pogłębiony research, przemyślany dobór tematów, wyszukiwanie nośnych kontekstów dla treści klienta, organizację wywiadów i wydarzeń prasowych.

Ikona - cudzysłów

Pomagamy w budowaniu argumentacji, czyniąc ją zrozumiałą nie tylko dla klienta, ale przede wszystkim dla otoczenia, które należy przekonać lub zachęcić do postulowanych rozwiązań.

04

Komunikacja w mediach społecznościowych

Pomagamy klarownie i atrakcyjnie informować o tym, co ważne dla naszych klientów i ich interesariuszy. Starannie identyfikujemy kluczowe grupy docelowe i docieramy do nich z precyzyjnie dopasowanym przekazem. Wiemy, co to PPC, ale stawiamy przede wszystkim na jakość treści.

05

Działania public affairs

Strategicznie i merytorycznie wspieramy działania naszych klientów w otoczeniu regulacyjnym i administracyjnym – od poziomu samorządowego po ministerialny. Pomagamy w budowaniu argumentacji, czyniąc ją zrozumiałą nie tylko dla klienta, ale przede wszystkim dla otoczenia, które należy przekonać lub zachęcić do postulowanych rozwiązań.

06

Komunikacja kryzysowa

Wiemy, co, jak i kiedy powiedzieć, a czego i jak nie mówić, gdy na szali jest reputacja organizacji. Reagujemy w trybie 24/7, ale umiemy też odpowiednio wcześniej przygotować naszych klientów na przyszłe zagrożenia. Uspokajamy emocje i gwarantujemy zewnętrzną perspektywę, tworząc w ten sposób przestrzeń do podjęcia dobrych, przemyślanych decyzji.

07

Warsztaty i szkolenia

Prowadzimy sesje strategiczne i szkolenia medialne. Przygotowujemy do ważnych wystąpień i wspieramy projektowanie rozwiązań. Część naszego zespołu to osoby z doświadczeniem trenerskim i setkami godzin spędzonych na szkoleniach i warsztatach.

08

Publikacje tekstowe, copywriting, infografiki i materiały wideo

Tworzymy treści, projektujemy układy graficzne i produkujemy materiały wideo. Mamy na koncie książki, broszury, mapy, infografiki, animacje, filmy dokumentalne i wywiady.

09

Analiza CX/UX

Wiemy, jak tworzyć treści i procesy przyjazne dla użytkowników. Potrafimy analizować komunikację naszych klientów, niewielkimi interwencjami znaczącą zwiększając jej efektywność.

Porozmawiajmy
o Twoim biznesie.

ul. Piękna 68

00-384 Warszawa

wspolpraca@forwardpr.pl

+48 602 760 800

mapa
Znajdź nas na:
ikona - e-mail
ikona - LinkedIn